Protesta ishte e qetë, por Basha bën lëvizjen e papritur
Pas protestës, kryetari i PD ka thirrur mbledhje urgjente në selinë blu. Lulzim Basha do të mbledhë kryesinë e PD dhe aleatët pas protestës dhe pritet të përcaktohet vijimësia e aksionit opozitar.
Shtuar më 21/06/2019, ora 22:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori