Protesta e trazira ndaj Ramës, Nano "braktis" Shqipërinë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Fatos Nano mbetet një ndër politikanët më me influencë në Shqipëri.

Pavarësisht se ai është shkëputur prej vitesh nga skena politike, shfaqja e tij vazhdon të krijojë zhurmë në media.

Sot fatos Nano është fotografuar në një avion teksa udhëton drejt Vienës.

Dhe qytetari që e ka dërguar foton shprehet se "Viena është shtëpia e dytë e Nanos", shkruan JOQ.

Mirëpo, ajo që vihet re është se Nano nuk ka ndryshuar edhe pse vitet kalojnë. /albeu.com/


Shtuar më 19/04/2018, ora 18:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori