Protesta e opozitës para kryeministrisë, Basha përshëndet policët e turnit
Mbrëmjen e kaluar protestuesit dhe vetë kryetari i Partisë Demokratike e ka kaluar natën në tendën e ngritur para kryeministrisë.

Ashtu siç u paralajmërua nga Partia Demokratike kjo protestë deri në këtë momente ka qënë e qetë dhe pa trazira.

Madje në një video të shpërndarë në Facebook shihet Lulzim Basha i cili çohet nga vendi dhe takon në mënyrë shumë paqësore policët që sapo morën turnin për të qëndruar para çadrave të demokratëve./albeu.com/
Shtuar më 19/02/2017, ora 10:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori