Protesta dhe strategjia, Basha mbledh sot grupin parlamentar
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të mbledhë sot në orën 19:00 grupin parlamentar për të diskutuar mbi protestën dhe strategjinë që do të ndiqet në vazhdim.

Po ashtu kryedemokrati Basha do të informojë deputetët e PD edhe për vizitën e tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Pas kthimit nga Uashingtoni, Basha nga çadra e lirisë përcolli tre mesazhe. Ai u shpreh i bindur se ka mbështetjen e Shtëpisë së Bardhë për kauzën e tij, ndërsa nënvizjoi se zgjedhje me Ramën nuk do të ketë.

Opozita ndodhet në protestë që prej 18 shkurtit./Albeu.com/

Shtuar më 26/03/2017, ora 08:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori