Pronarja e kopshtit: E vogël kisha një dentiste që të fuste 2-3 shpulla dhe…(VIDEO)

Anjeza Shabani, ish gazetarja e që së fundmi ishte bërë edhe pronare e një kopshti, pritet që shumë shpejt të dalë në Gjykatë për masën e sigurisë.

Që prej ditës së djeshme ajo është në qendër të të gjitha mediave, të cilat janë futur për të gërmuar mbi të shkuarën e Anjezës
Si drejtuese e emisionit investigativ “Alarm”, në një prej puntatave të vitit 2012 ajo ka rrëfyer që e vogël ka pasur një dentiste që i fuste 2­3 shpulla dhe kjo ishte e detyruar të hapte gojën.

Anjeza po ashtu jep edhe leksione psikologjie dhe të tregon se si mund të bëhesh psikolog./Albeu.com/

Shtuar më 21/06/2016, ora 19:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori