Prokuroria "zbarkon" në maternitet, nis hetimi mbi gjinekologët
Dy oficerë të Prokurorisë kanë mbërritur në maternitetin "Koço Glozheni" në kryeqytet, teksa kanë nisur hetimin për vdekjen e gruas dhe foshnjes së saj në muajin e 9 të shtatzënisë.

Mësohet se oficerët kanë kërkuar librin e mjekëve që duhej të ishin në turn dhe protokollin e ndjekur. /albeu.com/

Shtuar më 16/09/2016, ora 10:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori