Prokuroria sekuestron pajisjen e SHIU-t, dyshohet për përgjimin e deputetëve të PS
Pëlqej
Pas një padie që ka bërë ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, Prokuroria ka sekuestruar pajisjen e SHIU-t.

Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar dhe ka ekzekutuar sekuestrimin e pajisjes elektronike të Shërbimit Informativ Ushtarak, që përdoret për përgjime telefonike dhe ambientale.

Në kallëzim janë ngritur dyshime se kjo pajisje është përdorur për pajisje të paligjshme ndaj eksponentëve të PS. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori