Prokuroria dërgon për gjykim gjyqtarin e Kavajës
Prokuroria e Tiranës ka dërguar për gjykim gjyqtarin e Kavajës, Osman Aliu.

Organi i akuzës bën me dije se, gjyqtari në fjalë akuzohet për "mosdeklarim dhe fshehje të pasurisë".

Kallëzimi ndaj gjyqtarit Aliu ishte bërë nga ILDKP-ja në datën 1 shtator të vitit të kaluar. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2015, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori