Prokurori Adnan Xholi konfirmohet në detyrë
Prokurori në Prokurorinë e Përgjithshme, Adnan Xholi ka kaluar Vetting-un.

Sipas Komisionit të Pavaruar të Kualifikimit, Adnan Xholi ka bërë deklarim të saktë të pasurisë dhe nuk ka fshehje.

Adnand Xholi ka konfiskuar sipas ligjit antimafia pronat e Aldo Bares.

Xholi është gjithashtu prokurorihetoi vite më parë për grup kriminal dhe trafik droge Emiliano Shullazin dhe kërkoi 18 vite burg për të.
Shtuar më 16/10/2018, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori