Prof. Artan Fuga: Nuk dyshoj te Ministria, por më vjen shumë çudi për Universitetin Bedër
Artan Fuga
Rreth kësaj teme:

Kush është Artan Fuga!
Profesori i njohur Artan Fuga, njëherit anëtar i Akademisë së Shkencave të Republikës së Shqipërisë, është shprehur sot se pavarësisht që nuk dyshon te profesionalizmi i kontrollit të Ministrisë së Arsimit dhe Sportit, ndjehet shumë i çuditur që Universiteti Bedër të ketë pasur shkelje ligjore.

"Kurrë nuk kam dhënë mësim në Universitetin BEDËR. Kurrë s'kam marrë ndonjë honorar që andej, por e vërteta duhet thënë hapur.

Pa dyshuar asnjë grimë te profesionalizmi i kontrollit të Ministrisë, sa shumë çudi më vjen që Universiteti Bedër të ketë pasur shkelje ligjore", ka shkruar Prof. Fuga në Facebook duke shtuar se e vlerëson shumë këtë universitet.

Më poshtë ju ftojmë të lexoni të plotë dy qëndrimet e sotme të Prof. Artan Fugës në lidhje me këtë çështje të postura në faqen e tij në Facebook:

Reagimi i parë

Post by Artan-Fuga/27892188595">Artan Fuga.


Reagimi i dytë

Post by Artan-Fuga/27892188595">Artan Fuga.

Shtuar më 06/08/2014, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori