Procedime penale për 40 zyrtarë, mes tyre edhe një drejtor i tatimeve
Prokuroria e Tiranës bën me dije se javën e fundit janë rregjistrua 40 procedime të reja për zyrtarë të ndryshëm të administratës.

Këto procedime të reja vijnë pas verifikimit nga ana e Prokurorisë së Përgjithshme për “Dekriminalizimin” dhe rezultojnë se nuk kanë deklaruar problemet ligjore nga e kaluara.

Ndër personat që do të hetohen, është edhe një zyrtar i nivelit të lartë në Drejtorinë e PërgjithshmeTatimeve, ky i fundit rezulton i denuar per “goditje per shkak te detyres./albeu.com/

Shtuar më 22/02/2017, ora 17:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori