Procedim penal ndaj rektorit të Universitetit “Aleksandër Xhuvani”
Policia e Elbasanit arreston kancelarin e Universitetit “Aleksandër Xhuvani” Eljan Hoxha dhe drejtorin e Drejtorisë ekonomike Filip Qose me akuzën e “Shpërdorimit të detyrës”, “Vjedhje e kryer me anë të shpërdorimit të detyrës” dhe “Falsifikim të dokumenteve”. Ndërkohë që ka nisur procedimin penal ndaj rektorit të Universitetit “Aleksandër Xhuvani”, Liman Varoshi dhe Drejtoreshës juridike të Universitetit Fatma Spahiu.
Shtuar më 26/11/2013, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori