Probleme me Ujësjellësin e Tiranës, këto zona mbeten pa ujë
Ndërmarrja e Ujësjellësit në Tiranë njoftoi se gjatë ditës së sotme, si pasojë e një defekti të ndodhur në linjën kryesore të furnizimit të “Shën Mërisë”, do të ketë kufizime të furnizimit me ujë në zonën e “Tiranës së Re”, në “Komunën e Parisit”, tek “Ali Demi” dhe në zonat përreth.

Specialistët janë duke punuar për të kthyer në kohë furnizimin me ujë të pijshëm në këto zona, njoftoi Ujësjellësi.Shtuar më 08/09/2020, ora 13:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori