E FUNDIT/ 159 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
Përleshje me thika te “Shkolla e Bashkuar”, plagoset rëndë një i ri
Një sherr me thika mes disa të rinjve ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, në orët e pasdites. Mësohet se ngjarja ka ndodhur te kryqëzimi i “Shkollës së Bashkuar”.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se nga konflikti është plagosur rëndë Ergys Metolli. Ky ka marrë një goditje me thikë në trup dhe është transportuar në Spital.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka arrestuar autorin e plagosjes./Albeu.com/

Shtuar më 10/02/2017, ora 19:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori