Prizren, denohet gjyqtari per marrje ryshfeti
Albeu.com
Një gjyqtar në Prizren është dënuar për pranim të ryshfeteve gjatë punës së tij si gjykatës në Gjykatën e Qarkut në Prishtinë gjatë periudhës 2005-2007. Në një njoftim bëhet e ditur se Elez Hoxha u shpall fajtor ...... për pranimin e të paktën 53.000 eurove, një makine Kadi Volkswagen për djalin e tij, si dhe shuma të tjera parash nga Vesel Alshiqi, për të liruar Afrim Alshiqin ose Besim Alshiqin, që të dy të akuzuar për vrasje.
Shtuar më 14/07/2010, ora 23:16
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori