Pritet fillimi i numërimit të votave, si po monitorohet gjithçka me kamera (FOTO LAJM)

Tashmë që kutitë e votimit janë mbledhur pothuajse të gjitha në qendrat e numërimit, pritet të nisë edhe procesi i fundit për votimet e 30 qershorit.

Në Durrës dhe në Tropojë, KZAZ-të kanë lëshuar sinjalin e monitorimit të procesit të numërimitvotave.

Përveçse në këto qendra, procesi do të monitorohet drejtpërdrejtë edhe nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Fotot i përkasin monitorëve të vendosur në KQZ./tch/
Shtuar më 30/06/2019, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori