Prishja e objekteve pa leje, INUK rinis aksionin në Vlorë
Forcat e INUK ne Vlore kane rinisur sot aksionin për prishjen e objekteve pa leje. Fadromat e INUK dhe forca te policise u perqendruan ne aksin Skele –Uji i ftohte.

Gjate prishjes se disa mureve rrethuese pati edhe perplasje me banoret, por fadromat kane vazhduar aksionin. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 13:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori