Prindërit e Stresit në intervistë LIVE, e fejuara e tij dërgon mesazhin e rëndësishëm

Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi.

Kulmi i marrëdhnëies së tyre ishte kur ata u fejuan dhe e thanë publikisht duke postuar edhe fotografi.

Por pas skandalit ku Stresi u arrestua në një dhomë hoteli lakuriq me një vajzë 20 vjecare jane ngjallur pikpyetje.

Ndërkohë që Sali dhe Shpresa Lushaj, prindërit e këngëtarit Arkimed kanë qenë sot të ftuar në News 24, ka reaguar dhe e fejuara e Stresit.

Kejsi ka shpërndarë disa foto në Instagram, ku shihen prindërit e Stresit në intervistë.

"Ju dua shumë"-ka shkruar bukuroshja. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 23:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori