Prindërit e denoncuan si të zhdukur, vajza thotë se s'do të kthehet më në shtëpi
Familjarët e një vajze të mitur kanë denoncuar në policinë e Fierit se ajo nuk ishte kthyer në shtëpi prej më shumë se 24 orë.
Sipas prindërve, vajza mund të ishte rëmbyer

Mësohet se 15-vjeçarja, J. Xhelili, pjesë e komunitetit rom, është gjendur në Berat, dhe është marrë menjëherë në pyetje në komisariatin e qytetit.

Vetë vajza ka deklaruar para policisë se është larguar me dëshirë me një djalë me të cilin ka një marrëdhënie dashurie, ky i fundit nga Berati.

Ajo ka deklaruar se nuk dëshiron të kthehetshtëpi, dhe se preferon që të qëndrojë me të dashurin e saj.
Shtuar më 22/05/2019, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori