Prifti ngelet për në vjeshtë
Gjykata e Lartë ka shtyrë për në muajin shtator cështjen ghyqësore ndaj Dritan Priftit dhe Leonard Beqiraj. Kolegji Penal nuk e ka zhvilluar seancen e radhes per shkak te mos formimit te trupes gjyqësore.

Seanca ka zgjatur vetem pak minuta, aq sa relatorja e çeshtjes Mirela Fana t'u njoftonte paleve shtyrjen e gjykimit per ne vjeshte e konkretisht ne daten 10 shtator. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2012, ora 16:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori