Përfundon takimi i Fleckestein me Bashën në selinë e PD
Kreu i PD-së, Lulzim Basha, pasi mbajti një fjalim sot pasdite në çadrën e protestuesve u ka kërkuar falje atyre që do t’i duhej të largohej për pak minuta nga ajo.

Më pas ai ka takuar Knut Fleckeinstein, raportuesi i Shqipërisë në Parlamentin Europian.

Takimi mes tyre u zhvillua ne Seline e PD-se dhe zgjati me shume se 1 ore. Mesohet se ne fokus ka qene raporti mbi Shqiperine dhe reforma ne drejtësi./Albeu.com/
Shtuar më 21/02/2017, ora 19:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori