Përfshihet nga flakët një banesë në Gjirokastër, dyshohet për të lënduar
Një banesë poshtë kalasë së Gjirokastrës është përfshirë nga flakët mëngjesin e ditës së sotme.

Nga informacionet paraprake, nga zjarri dyshohet se ka të lënduar. Ende nuk është bërë i ditur shkaku i përhapjes së flakëve, pasi ngjarja sapo ka ndodhur.

Drejt vendit të ngjarjes janë nisur policia dhe ambulanca. /Albeu.com/
Shtuar më 05/03/2017, ora 08:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori