Presidenti, sot raundi i tretë
Kuvendi vendosi dje me 71 vota pro, 58 kundër dhe 1 abstenim që raundi i tretë i votimit për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës të zhvillohet ditën e sotme në ora 10:00.

Mazhoranca mbetet e vendosur t’i qëndrojë emrit të Xhezair Zaganjorit, si kandidati i vetëm për të qenë President konsensual i vendit. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2012, ora 09:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori