Presidenti, PS mbledh grupin parlamentar
Grupi parlamentar i partisë Socialiste është mbledhur pak minuta më parë për të diskutuar mbi situatën e fundit politike në vend, si dhe procesi i zgjedhjes së kreut të ri të shtetit.

Ndërsa gjatë ditës Kuvendi vendosi që raundi i dytë i votimit për presidentin e ri do të zhvillohet më datën 4 qershor, ora 10:00. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2012, ora 17:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori