Presidenti, Nano takim me Idrizin
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas takimeve me kreun e LSI-sė Ilir Meta, ambasadorin amerikan Aleksander Arvizu dhe kreun e partisė Socialiste Edi Rama, ish kryeministri socialist Fatos Nano takohet sot me kreun e Partisė pėr Drejtėsi, Integrim dhe Unitet, Shpėtim Idrizi.


Takimet vijnė nė kuadėr tė mbėshtetjes qė Nano kėrkon pėr tė kandiduar pėr president. Ndėrsa pritet qė nė ditėt nė vazhdim ai tė takohet me kryeminsitrin Sali Berisha dhe kreun e PR-sė, Fatmir Mediu. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2012, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.