"Presidenti kapet mat në krevat me kryetaren e LSI-së", rrjeti nuk përmbahet ndaj LSI (FOTO LAJM)

LSI është futur në një fazë të thellë ndryshimesh tashmë pas dorëheqjes së Petrit Vasilit dhe propozimit për kalimin në krye të saj të Monika Kryemadhit.

Fill pas lajmit kanë shpërthyer rrjetet sociale, të cilave nuk u ka shpëtuar fakti se çifti Meta-Kryemadhi do të drejtojnë njëri presidencën dhe tjetra partinë.

"Lajmi i dates 26 Korrik në mëngjes. Presidenti u kap në flagrancë duke fjetur në një krevat me kryetaren e LSI"., -shkruan Julian Deda në Facebook.
Shtuar më 29/06/2017, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori