Presidenti, ambasadorët takojnë Ramën
Para mbledhjes së grupit parlamentar të PS, trojka e ambasadorëve e udhëhequr nga ambasadori i BE-së, Etore Sequi, zv. ambasadori i OSBE-së DanRedford dhe ai i SHBA-së, Aleksandër Arvizu kanë zhvilluar një takim me kreun e PS Edi Rama.

Në qendër të diskutimeve do të jetë, cështja e presidentit për të cilën palët ende nuk kanë rënë dakord për emra. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2012, ora 12:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori