Prej ditësh te Sanatoriumi, humb jetën i moshuari nga Elbasani
Një tjetër pacient ka humbur jetënspitalin e Sanatoriumit në Tiranë. Bëhet fjalë për një 70-vjeçar nga Elbasani. Mësohet se i moshuari kishte disa ditë që ishte shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” ku po trajtohej nga Covidi.

Pritet që rasti i tij të konfirmohet në përditësimin e Ministrisë së Shëndetësisë.

Kujtojmë se në 24 orët e fundit, kanë humbur jetën 6 qytetarë në spitalet COVID: mjeku 66 vjeçar Ilirjan Draçi, një 28 vjeçare, një 61 vjeçare, një 76 vjeçare, dhe një 78 vjeçar nga Tirana, një 63 vjeçare nga Elbasani.
Shtuar më 18/11/2020, ora 14:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori