Prej 10 ditësh tek Infektivi, ndërron jetë në ditën e Krishtlindjeve Drejtori i Patentave
COVID-19 u ka marrë jetën 9 pacientëve ditën e sotme.

Ndër viktimat, mësohet se është edhe Drejtori i DPSHTRR në Gjirokastër, Edi Pesha.

Mësohet se ai ka qenë i shtruar prej 10 ditësh tek Infektivi, ku dhe mbylli sytë në ditën e Krishtlindjeve. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2020, ora 17:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori