Pranoi akuzat, vëllai i Xhafajt u dërgua forcërisht në Itali
Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka reaguar në lidhje me letrën publike të vëllait të Fatmir Xhafajt.

Agron Xhafaj deklaroi se do të dorëzohet shtetit italian për të vuajtur dënimin për 7.2 vitesh.

Berisha shkruan se tashmë Agron Xhafaj është nisur me avion në Itali, forcërisht, me një operacion top sekret.

Postimi i Berishës:

Breaking Neës!

Miremengjes Dr Agron Xhafen e nisen forcerisht ne Itali me nje operacion top sekret me avion sot heret ne mengjes! Letra esht shkrojtur nga Fatziu!E gjitha per te shpetuar lekuren e Fatzi fallsifikatorit dhe ligjit antimafia! sb /albeu.com/Shtuar më 16/05/2018, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori