Prangoset personi i dyshuar për grabitjen në Kamëz
Uniformat blu kanë prangosur një person të dyshuar për grabitjen me armë mbrëmjen e djeshme në Kamëz. Kujtojmë këtu faktin se dy persona të armatosur dhe të maskuar kanë tentuar të grabisin një supermarket.

Grabitësit kanë hasur në rezistencën e shitesessupermarketit, 19-vjeçares I.D., të cilën e kanë qëlluar me armë zjarri dhe e kanë plagosur në këmbë. E plagosura ndodhet jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/

Shtuar më 17/06/2016, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori