Policia në aksion për kapjen e të armatosurve (VIDEO-FOTO)
Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë arrestuan sot në kryeqytet tre persona të cilët lëviznin të armatosur dhe nuk nuk iu bindën policisë për të ndaluar.

Dy të arrestuarit e parë Durim Gjuta dhe Vladimir Gjuta lëviznin me një automjet Audi A8 të blinduar.

Mjeti tjetër është Mercedes Brabus cls 63, me targa AA 010 JZ me drejtues Lumjan Matmuja 26 vjeç, lindur në Kukës e banues në Durrës lagja 14 Shkozet. /albeu.com/
Prangosen tre persona të armatosur, ja aksioni i FNSH

Shtuar më 05/09/2014, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori