Pranga 40-vjeçarit, kapet me lëndë shpërthyese
Arrestohet në flagrancë Dhimitër Duka, pasi iu gjetën 500 gramë lëndë shpërthyese. Mësohet se policia e Vlorës ka bërë të mundur prangosjen sot të 40-vjeçarit.

Mbi Dhimitër Dukën rëndon akuza e prodhimit dhe mbajtje municionesh pa leje.


Shtuar më 29/08/2014, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori