Pranga 2 personave që vidhnin banesa e biznese në Shijak
Nën akuzën e vjedhjes se banesave dhe bizneseve, Policia e Shijakut ka arrestuar dy persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër.

Uniformat blu bëjnë me dije se bëhet fjalë për shtetasit Artan Tabaku, 21 vjeç dhe Denis Shahini, 26 vjeç, ndërsa në kërkim është shtetasi me inicialet SH.Z.

Këta shtetas, në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë kryer një sërë vjedhjeshbanesa e biznese në këtë zonë. Materialet hetimore në ngarkim të tyre i kaluan Prokurorisë së Durrësit, për hetime të mëtejshme. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2015, ora 12:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori