Prag zgjedhjesh, ish-ministri i Berishës tërhiqet nga politika
Një largim i rëndësishëm është komunikuar sot nga Partia Demokratike dhe nga politika.

Mësohet se ish-ministri Genc Ruli ka marrë vendimin për të mos e vazhduar më tej karrierën politike të tij.

Mësohet se këtë vendim Ruli ia komunikuar edhe kryetarit të PD-së Lulzim Basha. /albeu.com/

Shtuar më 25/05/2017, ora 11:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori