PPE: Kerkesa e PS per hapjen e kutive, e papranueshme
Albeu.com
Grupi i Partive Popullore Europiane në një reagim për situatën politike në vendin tonë i ka bërë apel Partisë Socialiste të pranojë rezultatin e zgjedhjeve dhe të heqë dorë nga kërkesa për hapjen e kutive.
PPE ka vlerësuar kërkesën e opozitës për kutitë si të papranueshme.
Shtuar më 26/02/2010, ora 17:48
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori