Porti i Durrësit/ Dervishaj: Janë marrë të gjitha masat
Ministri i Transportit, Sokol Dervishaj, ka zhvilluar një inspektim në orët e vona në Portin e Durrësit.

Ai ka konfirmuar se janë marrë masat, për të përballuar çdo problematikë që mund të vijë si pasojë e motit.

"Kemi marrë masat për përballimin e situatës në transportit rrugor e detar.

Ministria dhe drejtoritë e varësisë janë në gadishmëri maksimale", ka deklaruar ai. /albeu.com/


Shtuar më 09/11/2016, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori