Politikani italian nxjerr zbuluar Ramën, tregon misteret që mban në zyrë Kryeministri
Vittorio Sgarbi njihet si kritik arti, politikan, shkrimtar dhe historian i artit italian.

Disa herë anëtar Parlamenti, ka qenë kryetar i bashkisë së qytetit sicilian të Salemit që nga 30 qershori i vitit 2008.

Ai ka qenë në zyrën e kryeministrit Edi Rama, ku ka parë arredimin e saj dhe është njohur me detajet e veçanta që mban kryeministri shqiptar aty.

“Vizita e mbrëmjes, në selinë e qeverisë shqiptare në Tiranë. Me kryeministrin Edi Rama”, shkruan Sgarbi.

Dihet që Rama njihet për natyrn e tij të vecantë kështu që edhe zyra e tij është arreduar krejt ndryshe nga shumica.

Shtuar më 29/12/2017, ora 21:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori