Politika zien nga skandalet, Lu e Vlahutin drekojnë mes Tiranës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ambasadorët Donald Lu dhe Romava Vlahutin janë kapur teksa konsumojnë një drekë sëbashku sot në një nga restorantet e njohura në qendër të Tiranës.

Ata janë tejet të përqendruar në bisedën e tyre që me gjasë orientohet tek zhvillimet e fundit politike, ku edhe ata janë përfshirë.

Opozita kërkon largimin e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj me argumentin se ka mbrojtur vëllanë e tij të dënuar për trafik droge. /albeu.com/

Shtuar më 17/05/2018, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori