Policia shpëton dy persona të cilët rrezikuan jetën me gomone
Policia e shtetit ka shpëtuar mesditën e sotme dy persona në Himarë, të cilët po lundronin në det me gomone, por kanë rrezikuar jetën për shkak të erës të fortë.

Njoftimi i Policisë

Policia Kufitare u dha ndihmë 2 shtetasve, të cilët rrezikuan jetën në ujërat detare të Dhërmiut

Sot, rreth orës 13:45, pas njoftimit të marrë se 2 persona rrezikonin jetën në det për shkak të erës, menjëherë u organizua puna dhe shërbimet e Policisë Kufitare të Stacionit Policor Dhërmi bënë të mundur shpëtimin e dy pushuesve.

Ata kishin dalë me gomonen (pa motorr) për të lundruar, por për shkak të kohës së paqëndrueshme, i kishte shtyrë era e madhe në thellësi të detit. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2019, ora 21:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori