Policia rreh me shkopinj sekretarin e PD-së
Policia ka shoqëruar Sait Dollapin, ish-kreun e CEZ i cili ishte i pranishëm në protestën e sotme të opozitës.

Mësohet se Dollapi është goditur edhe me shkopinj dhe tashmë është marrë nga policia.

Ish-deputeti i PD-së, Luciano Boci u shpreh se ende nuk kanë dijeni ku ndodhet sekretari i tyre./albeu.com/
Shtuar më 11/05/2019, ora 22:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori