Policia në aksion, vrasësi i Marjo Majollarit fshihet në Dajt
Autori i dyshuar për vrasjen e Majollarit fshihetDajt.

Burime nga policia bëjnë me dije se Kastriot Gjuzi fshihet në zonën e Dajtit.

Policia ka ushtruar kontrolle në fshatrat e Qafë Mollës, Qafë Priskës dhe Darsheh, pasi ka dyshime të forta që Gjuzifshihet në këto zona.

Gjuzi dyshohet se ka vrarë me katër plumba Marjo Majollarit për hakmarrje pasi babai i 28-vjeçarit vrau në vitin 2000 vëllaun e tij. /albeu.com/


Shtuar më 13/04/2018, ora 13:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori