Policia maqedonase arreston 15 kengetare
Albeu.com
Policia maqedonase ka arrestuar në Tetovë dhe Gostivar 15 këngëtare, njoftoi policia. Në restorantin “Korabi” në fshatin e Tetovës, Sedlarce e Epërme, janë arrestuar 10 shqiptare dhe një bullgare, transmetojnë mediet serbe.Policia maqedonase ka arrestuar në Tetovë dhe Gostivar 15 këngëtare, njoftoi policia. Në restorantin “Korabi” në fshatin e Tetovës, Sedlarce e Epërme, janë arrestuar 10 shqiptare dhe një bullgare, transmetojnë mediet serbe.

Në restorantin “Albunela” në Gostivar policia ka arrestuar një shqiptare, një serbe dhe tri maqedonase.

Të gjitha të arrestuarat punonin si këngëtare në restorante, ndërsa policia po heton nëse këngëtaret posedonin dokumente për leje qëndrim dhe punë.
Shtuar më 18/05/2010, ora 12:13
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori