Policia italiane arreston trafikantin shqiptar
Policia italiane arreston një 26-vjeçar shqiptar me akuzën e trafikimit, favorizimit dhe shfrytëzimit për prostitucion të disa femrave me shtetësi bullgare.

Shtetasi Ermal Shurdha u arrestua në Venecia pas një ankese të një vajze bullgare e cila punonte si prostitutë për favor të shqiptarit, kanë mbërritur me shpejtësi në shtëpinë ku banonte i riu, në lagjen Dolo. Ai është arrestuar edhe më parë për rrahjen e tre prostitutave bullgare. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori