Policia i jep një goditje protestës të opozitës
Policia e shtetit i refuzon lejen opozitës për protestën që do të mbaj më 5 mars para parlamentit dhe i kërkon të zgjedhin një tjetër vend për të protestuar.

Sipas përgjigjes së policisë së Tiranës kreu i bluve të kryeqytetit i thotë sekretarit të përgjithshëm të PD, z.Gazment Bardhi të zgjedhin një tjetër vend pasi para parlamentit pengohen punimet e kuvendit si dhe cënohet siguria e deputetëve.

E megjithatë nuk pritet që opozita do ta pranojë këtë kërkesë të policisë.
Shtuar më 03/03/2019, ora 13:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori