Policia greke vjen në Tiranë për vrasjen e Kacifas, çfarë u bisedua me Policinë e Shtetit
Vrasja e Kostandinos Kacifas nga RENEA gjatë një hskëmbimi zjarri, ka bërë që pala greke të dërgojë disa përfaqësues nga Policia në lidhje që të merret i gjithë informacioni i nevojshëm.

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu priti delegacionin e Policisë greke dhe gjatë takimit përfaqësuesit e dy policive shkëmbyen informacion mbi operacionin ku mbeti i vrarë shtetasi Kostandinos Kacifas.

Gjithashtu gjatë takimit u diskutua mbi forcimin e bashkëpunimit mes dy policive në të ardhmen. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2018, ora 11:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori