Policia futet tek dushet e të burgosurve dhe shikoni çfarë gjen
Duket se në burgjet shqiptare vazhdon të jetë akoma problem futja e lëndëve narkotike.

Nja rast i tillë është zbuluar ditën e djeshme nga policia në burgun e Shënkollit në Lezhë, ku gjatë një kontrolli rutinë është gjetur një sasi lënde narkotike.

Mësohet se droga është gjetur në katin e tretë të godinës nr.3, në ambientet e përbashkëta të dusheve.

Policia ka nisur punën për të zbuluar sesi është futur drogë në burg, ndërsa po hetohet edhe për personat përgjegjës. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 18:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori