Policia e Kakavijës kap 60 klandestinë
Policia kufitare në Kakavijë ka ndaluar ditën e sotme 60 klandestin të cilët po hynin në vendin tonë.

Kjo është një mënyrë që ato përdorin për të hyrë njërë në vendin tonë dhe më pas për të kaluar në vendet e tjera të Bashkimit Europian.

Numri i emigrantëve sidomos nga Lindja e Mesme, që i janë drejtuar Shqipërisë kohët e fundit është rritur goxha. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2015, ora 08:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori