Policia e Gramshit prangos një person për drogë
Një person është vënë në pranga në Gramsh, për posedim lëndësh narkotike. Emiliano Zani është arrestuar nga policia në qytetin e Gramshit, pasi u kap me droge.

Policia tashmë ka konfiskuar edhe 47 doza lënde narkotike, e cila dyshohet të jetë e llojit heroinë. Lidhur me këtë sasi droge, materialet dhe provat i kanë kaluar Prokurorisë së rrethit, për procedim të mëtejshëm të këtij shtetasi. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2015, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori