Policia asnje version zyrtar per shkaqet e vdekjes se drejtorit te Hotel Tiranes
Albeu.com
Ende nuk ka nje version zyrtar te policise per shkaqet e vdekjes se drejtori i pergjitsheshm i Hotel Tiranes, Peter Bartman.Drejtori I hotel tiranes gjermani 58 vjecar eshte gjetur i vdekur rreth ores 17:30 ne vasken e dhomes se tij. Menjehere ne vendgjarje kane mberritur policia dhe ekspertet mjeko -ligjore. Policia ka filluar menjehere hetimet per shkaqet e vdekjes dhe deri tani nuk ka bere te ditur ndonje detaj. Pas disa oreve ne hotel trupi i pajete i drejtorit eshte transportuar me pas nje autoambulance per morgun e Tiranes ku do ti behet dhe ekspertiza e cila do te percaktoje motivin e vdekjes se 58 vjecarit, Peter Bartman. Peter Bartman mori drejtimin e Hotel Tiranes pas privatizimit te hotelit.Bartman ishte i njohur ne fushen e menaxhimit te hoteleve edhe ne vend te ndryshme te botes. news 24
Shtuar më 23/05/2005, ora 15:13
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori